| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Ce imi puteti spune despre ellaone? In cat timp trece efectul etc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca formularea intrebarii este gresita. Pastila ellaOne isi produce efectul sau AVORTIV maxim in cazul in care este folosita pana in a 5-a zi de dupa ziua in care a aparut posibilitatea de a se forma sarcina. Dar si daca pastila ellaOne este folosita si mai tarziu, adica in perioada zilelor urmatoare celei de a 5-a zile adica intre a 5-a si a 10-a zi, efectul avortiv se va mentine chiar daca nivelul eficientei va scadea constant pana spre 55-60%. Sanatate!