| boboletzo a întrebat:

Ce imi puteti spune despre legile tiganilor, privind o fata romanca? cum este privita dragostea lor? fata trebuie sa fie virgina? daca nu e virgina ce se intampla? care sunt pedepsele? cat mai mult despre legile lor...va rog...

Răspuns Câştigător
| rMs4u a răspuns:

Upsslaughing esti norocoasa. in primul rand... NU sunt legi. asta e mantalitatea noastra. ca fata sa fie domnisoara.si tiganca (Nu neaparat) conteaza mult ca femeia sa fie fidela fata de barbat. sa fie sincera cuminte. probabil esti destul de micuta. nu prea ai sa intelegi. iti spun din propia experienta happy am 21 de ani(peste 3 luni) acum 2 ani jumatate. am intalnit o fata .romanca.mai mare cu 1 an ca mine.a stat 6-7 ani in canada cu familia. in fine.am cunoscut-o am facut-o de gagica. mi-a placut de ea ca fata. cu timpul am ajuns s-o iubesc. fata fiind "FEMEIE". m-am chinuit 1 an de zile sa-i fac pe ai mei sa inteleaga.nu accepta pentru ca nu era domnisoara. au vazut ca o iubesc ca ma iubeste.ca sufar din cauza ei. si ea la fel. familia ei la fel.era contra.m-am luptat si i-am comvins. dupa 9 luni de zile am luat-o acasa.in tot timpul asta parinti mei. incerca sa-mi arate ca o sa regret. faptul ca nu a fost domnisoara.(Mi-am dorit intotdeauna asta pana cand am dat de ea) i-am facut s-o iubeasca. suntem 3 frati. baieti.ea era a 4-lea copil pentru ai mei. singura lor fata. am invatat-o, educato.sa fie pe placul nostru. a fost totul ok. pana acum 1 luna jumate. a fost nevoita sa plece dupa tacsu in spania.2 sapt.la telefon net tot timpul.plangeam de dorul ei.imi lasasem familia pentru ea. ea pentru mine. s-a intors pe 26 luna trecuta. s-a intors cu altu de acolo. pe 5 a fost ziua ei. si tot pe 5 am aflat (prins-o). cand a venit mi-a facut surpriza. a zis ca vine la 11 seara.la ora 4 dormeam. m-a trezit in :*:*:* eram cel mai fericit.inca vreo 2 zile.am simtit ceva.am urmarito si. vb cu mine la tel in timp ce era cu altu de mana. imi spunea ca ma iubeste ca este in drum spre matusa ei. de fapt erau la mechappy vezi tu. acum regret ca. mi-am facut de ras familia. si pe mine.am renuntat la orgoliu.la tot. vroiam sa-i fac nunta. de ziua ei ii luasem un inel de logodna. acum e prin canalul de la poarta. si ea e cu el.trece fara nici un fel de retinere pe langa mine. poate daca eram eu primul. era altfel! dar asta acum nu mai conteaza. romanca tiganca. domnisoara sau nu. sunt si tiganci care le ei de domnisoare.dar prin scoli parcuri.folosesc alte metodelaughing ca sa intelegi. acum m-am grabit ca trebuie sa plec, ai nevoie de mai multe raspunsuri sau pareri. da-mi add la rms4u. o zi buna