| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna 69(pe langa ca este un numar)? E o pozitie sexuala?

6 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Da este o poziție sexuală! Poți sa o faci și tu cu un prieten. Te culci pe spate in timp ce prietenul tău se pune peste tine cu burta in jos, deasupra ta, dar cu capul in dreptul picioarelor tale și va sugeți!

| Sofer a răspuns:

Da. E poziție sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, este o poziție sexuala, dar pe site nu se poate explica, cauta poze pe net și ai sa vezi.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Da 69 este si o pozitie sexuala.

| Veltorb a răspuns:

E o poziție sexuală în care parteneri își fac oral în același timp, ai și tu destulă imaginație să realizezi cum

| ellatinaofficial a răspuns:

Cauta pe siteul ala cu galben ca e foarte explicit