| ducu1991 a întrebat:

Care este cea mai buna pozitie sexuala?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cea in care te simti cel mai bine.

| Азбука a răspuns:

Testeaza cat mai multe, sau chiar pe toate [ vezi Kama Sutra ], si apoi tu vei decide care este cea mai buna.

| smartalogu a răspuns:

Pt a-ti dezvolta si tie un pic gustul cititului o sa te rog sa cauti pe net pozitii sexuale. Avand in vedere ca tie nu ti-au dat bine nici tuleii la... poti sa le probezi peste 2-3 ani cand le termini de citit. Sa nu uiti sa ne spui si noua care ti-a placut mai mult.

| A.be.ce a răspuns:

Pai depinde de preferintele fiecaruia. Cel mai bine ar fi sa experimentezi tu cat mai multe, si atunci o alegi pe cea mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linguritza.love struck laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smartalogu, are 19 ani, deci cu siguranta iau dat.tongue

| blairelovesmusic a răspuns:

69 UwU