| amalia_4709 a întrebat:

Ce inseamna BUFF la metin2 si cum se da buff.la ce e bun. funda scuze categ

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZzZBianca a răspuns:

Buff-rile sunt 3 magi ale samanilor pe zmeu, adica binecuvantare, reflectie si forta dragonuluihappy. Le dai ca pe oriece alte magii poti sa le dai si tie dar si altor jucatori( dai clic stanga pe jucatorul careia vrei sai dai una din magiile acelea sau pe toate si apesi pe magi). Sper ca te-am ajutat:*

| shhhs a răspuns:

Uite aici un articol despre ce inseamna buff :))
http://totcetrebuiesastiidespremetin.blogspot.ro/......-buff.html

| XxStefanIulianxX a răspuns:

Buff=abilitatea shamanilor de a pune o magie de un prieten sau pe el ajutandu-l in lupta. Sper ca te-am ajutat