| amalia_4709 a întrebat:

Ce inseamna BUFF la metin2.la ce e bun.si cum se da buff.

2 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Pai Buff inseamna vrajile la shaman. Poti da Buff dand click pe un jucator si sa dai vrajile (nu cele de dmg adica cum e talisman zburator si altele) (incearca sa dai clic pe un player si incearca toate vrajile dar sa nu fii pe liber) sper ca te-am ajutatwinking

| LiviuStoica a răspuns:

BUFF este o magie care iti intareste atacul dar si apararea, ele sunt la saman si se numesc: Forta Dragonului Binecuvantarea Dragonului si Reflexia