| KoWalSky a întrebat:

Ce inseamna cand are prietena la status "[; x]Fuckin love[; X]"? (dupa ce am intrat eu, a scos statusul)

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Inseamna ca ai suparat-o rau de tot.ca cei indragostiti atunci cand sunt raniti in dragoste ( de cei tineri vorbesc) au obiceiul de a afisha texte de genul in engleza, texte ce sunt adresate in special persoanei in cauza, dar sa para neutre.ashadar e clar sa mesajul a fost pentru tine.ai grija, si multa baftawinking

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E suparata, sufera din dragoste sau din lipsa eiwinking

| stresu a răspuns:

Ca ar fi bine sa ii fi spart parola cineva si sa fi intrat pe id-ul eilaughing

| Silvia a răspuns:

Înseamnă că e cam supărată...

| Mihaic93 a răspuns:

Inseamna : prietenul meu e tare pampalau.nu stie engleza.

| KoWalSky explică:

Si e grav?straight face

| KoWalSky explică:

@Fayth: stiam sa traduc, dar nu stiam ce vrea sa spuna

Multumesc celorlalti pentru raspunsuribig grin

| DiDi a răspuns:

Poti sa iei in 2 contexte:
1. Sa spuna asta fiind indragostita;
2. Sa fie ranita din dragoste

Parerea mea? cred ca as da spre prima varianta.

| doika a răspuns:

Inseamna:"la dracu cu dragostea"...big grin