| JusTLiVe a întrebat:

Ce inseamna cand intrebi o fata daca vrea sa fie cu tine,iar ea iti raspunde mai ma gandesc, avem destul timp?

Răspuns Câştigător
| Vaniliecuaromădecăpșuni a răspuns:

Ea are nevoie de putin timp de gandire; o3. Inca nu e destul de decisa asa ca se mai gandeste. saaau. probabil a vrut sa nu accepte din prima smug. Ma rog, cel mai probabil o sa accepte puppy dog eyes.

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Raspunsul e de fapt nu, dar nu-i strica si o roata de rezerva!

| mona a răspuns:

Inseamna ca te-a refuzat politicos, daca vroia sa fie cu tine accepta din prima

| Awesom a răspuns:

La urmatoarea data o sa-ti spuna ca nu este atrasa de tine dar vrea sa fiti amici.Indeparteaza-te de ea.

| pisicutzamik a răspuns:

Adica nu este sigura ca vrea sa stea cu tine, ca te place, etc de aceea zice ca se mai gandeste sa nu-ti dea un raspuns imediat si dupa sa regrete tongue

| Cosmin1I a răspuns (pentru pisicutzamik):

Voi si prostiile voastre ...nesiguranta si indecizia asta a voastra poate ranii. Fata vrea sa zica NU ..nu o cunosc pe acea fata dar in majoritatea cazurilor raspunsul este NU

| pisicutzamik a răspuns (pentru Cosmin1I):

De obicei asa este tongue

| Cosmin1I a răspuns (pentru pisicutzamik):

50/50 + o inghetata

| Kabuto79 a răspuns:

Hmm 1 slav in + la picoarele mele nu strica.

| TrooololololololoJR a răspuns:

E clar =)

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Sa ma gandesc intr-adevar raspunsul ar putea fi nu. Dar de ce sa nu incerci sa o atragi de partea ta ca sa zic asa adica fii mai glumet cu ea fa-o sa se simta bine in preajma ta. Fao sa te iubeasca cum s-ar zice. Dar daca nu se poate nu fii insistent. Adica ce inseamna insistent sa nu o intrebi in fiecare zi te-ai gandit? Te-ai gandit? Te-ai gandit? Iti spun eu ca nu o sa accepte iar daca o va face sa nu crezi ca va fi mai mult de o saptamana. Eu iti urez noroc sper sa iti dearaspunsul asteptat.

| JusTLiVe explică (pentru XxXxMariusXxXx312):

Ba ea ma place doar ca nu stiu de ce nu vrea sa fie cu mine.

| puffy04 a răspuns:

Probabil o sa accepte ca daca nu ar fi vrut deloc, deloc te refuza din prima.

| danaprv a răspuns:

Daca te placea insemna ca accepta din prima daca nu vrea sa fie cu tine asta e ea pierde

| nigel98 a răspuns:

In cele mai multe cazuri asa se intampla, iti zici hai sa nu ne grabim, avem destul timp etc big grin