| MazareanuSephora a întrebat:

Ce înseamnă când îți spune un băiat "Arăți prea bine pentru vârsta ta"
"Ești buna"

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ca nu-ti arati varsta pe care o ai, asta inseamna si arati bine.

| RAY a răspuns:

Ca e atras sexual de tine, ai forme, esti sexy

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că vrea să „ți-o pună".

| Freya1 a răspuns:

Inseamna ce a aspus.
Ori esti minora si vroia sa se de-a la tine i-ai zis cati ani ai si atunci a fost ceva de genu "Aaaa arata-i mai mare si prea bine de varsta respectiva"
Ori esti mai batrana si areti mai bine decat varsta inaintata pe care o ai.
In ambele cazuri vroia sa te combine big grin

| SG1995 a răspuns:

Are o tenta de pedofilie in vorbe, scuze indiscretia, dar cati ai tu, respectiv el? In orice caz el clar ce vrea, vrea sa faceti sex.

| Necunoscut112 a răspuns:

Că eşti buna de poola pentru vârsta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă este vorba despre tine, inseamnă că in acest moment eşti căc@tă pe tinebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| H321G4U5 a răspuns:

Depinde de circumstante:
1)Fie e de aceeasi varsta cu tine si vrea sa faca panarama (sa rada de tine)
2)Fie arati bine si vroia sa iti faca un compliment(asta depinde de cati ani ai)