| FastAndRelaxed a întrebat:

Ce inseamna cand o fata are fantezii perverse cu tine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca fata respectiva are inclinatii/tendinte de a te hartui sexual si dorinta de a intretine anumite acte sexuale nefiresti sau in cazuri extreme ca ar avea chiar dorinte/porniri sadomasochiste.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vrea sa te tortureze, ai grija

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea sa rupa patul cu tine

| OnuOnulică a răspuns:

Înseamnă că îi place de tine.

| Oana92 a răspuns:

Ca simte atractie fizica pentru tine? Ca ar vrea o partida de sex? Ca are o imaginatie bogata? Atatea variante...

| WaterDrop a răspuns:

Vrea sa se casatoreasca cu tine si sa-ti indeparteze toti prietenii.

| Neamtu_Marian_1993 a răspuns:

Daca are 14 ani este o persoana rara, fetele perverse sunt mai rare ca aurul in organism. Daca ai avut norocul asta profita. Si... Indeplineste.i dorintele!
Dac are peste 18 ani atunci citeste parerea lui Corbulalbrosu e perfecta!

| Teresssa a răspuns:

De obicei fetele au fantezii sexuale cu majoritatea baietilor care arata bine dupa parerea lor. Deci ori te considera pur si simplu bunaciune, ori te place.