| danielutzica a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat intreaba o fata daca si-a dat drumul?

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

Inseamna ca o intreaba daca a avut orgasm in timpul sexului, daca a simtit placere.
Ejacularea feminina e o chestie foarte discutata, dar nedovedita stiintific. Unii cred ca daca faci pipi inseamna ca ejaculezi, dar nu este chiar asa.

10 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Ejaculare feminina sau ciclul.

| Sophiee a răspuns:

Adica daca a avut orgasm. doar ca ciudat mod de a intreba o fata acest lucru happy!

| thelastc a răspuns:

Mai intai trebuie sa promovezi clasa a5-a si apoi aflii

| danielutzica explică (pentru thelastc):

Am trecut de mult timp de clasa a 5-a, chiar de 6 ani mi-am luat adio de la primul an de gimnaziu

| thelastc a răspuns (pentru danielutzica):

Atunci de ce pui intrebari asa stupidelaughing? no offense...

| danielutzica explică (pentru thelastc):

E problema mea daca am preferat sa astept momentul potrivit pentru unele treburi, nu ca altele care nu au ciclu si si-o trag de nu se poate.

| thelastc a răspuns (pentru danielutzica):

Weirrrrrdhappy, okey.

| fishix a răspuns:

Probabil ea era in pom si el trebuie s`o prinda! Atunci el o intreaba: ti-ai dat drumu? ea: inca putin!

| tenutza a răspuns (pentru fishix):

laughinglool...nu mai pot de raslaughing

| fishix a răspuns:

Eu, ala cu pomu! 21 de ani, brunet, 1, 75m, Constanta. http://facebook.com/Fishulescu (caut prietena si nu gasesc):))