| maria_6679 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat isi face laba?

120 răspunsuri:
| OctavianNnN a răspuns:

Doamne cica dauneaza... pai daca ar dauna atunci cand faci laba inseamna ca ar dauna si cand faci sex doamne!

| andreas_3594 a răspuns:

Vreau sa fac sex na n-am cu cine care vrea sa ma contacteze la id andreas_ronaldo98@yahoo.com dintre fete ma refer

| andreichiralfimozat a răspuns:

Se ejaculeaza

| adrianus1 a răspuns:

Ba chiar asa prosti sunteti cum sa dauneze sanatati ma ori ati baut ceva ori sunteti prosti de felul vostru e un sentiment placut la baieti la fete nu stiu

| Sandu_Alexandru_1993 a răspuns:

Se simte bine

| Sincu_Armando_1976 a răspuns:

Habar n-am

| Tudose_Gheorghe_1949 a răspuns:

Labă, înseamnă mina, iar răspunsul la întrebare este, că-și freacă penisul cu mina lui, sau altcineva în locul lui îi face acelaș lucru dar cu mîinele acelei persoane

| LoveSpring a răspuns:

Bat si *** ca masina de cusut