| anika33 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca faci dragoste cu persoana pe care o iubesti? Adica eu una asta am visat.laughing si vreau sa stiu daca semnifica ceva, sau a fost un simplu vis...

7 răspunsuri:
| Iamal a răspuns:

Asta tu ar trebui sa stii...eu unul cred in vise si in rolul lor

| Mihaela_5726 a răspuns:

Daca visezi ca faci sex cu o persoana care te atrage, visul acela se numeste fantezie, si nu inseamna nimic special. inseamna ca u te gandeai la aceea persoana

| Kerryn a răspuns:

Inseamna ca nu ai avut nevoie sal tragi in pat tongue ti-a venit singur in vis, ce dracu sa fac sa am si eu asa visss? big grin Am cautat in dictionare de vis se spune ca nu are nici o semnificatiewinking

| BurnInHellSucker a răspuns:

Virgina obsedata.
vezi ca diseara o sa vina MJ pe la tine
da tine-l bine ca e putrezit

| Lavinia a răspuns:

Nu stiu ce inseamna.da' stiu un lucru care de multe ori se adevereste : "Ce visezi o sa patesti "sau."Visul o sa devina realitate"

| ioana8670 a răspuns:

Daca visezi ca vezi un act sexual sau participi la unul, acest lucru nu are nici o semnificatie, dar trebuie sa cauti sensul celorlalte lucruri din vis.

| Densis a răspuns:

Eu/mama/matusa am visat asta cand ne-a venit prima data menstruatia.