| XoOxXo a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca faci dragoste cu persoana iubita?

8 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu stiu sa iti zic dar stiu unde poti gasi, scrie in google ce visezi? intri la primul rezultat si cauta sex sau dragoste... si vei avea acolo explicatiile, Sper ca team ajuata, funda? Plzzzzzzzzzzzz

| koshmarul a răspuns:

Inseamna 3 lucruri:

1) in curand o vei face.

2) te vei scula transpirat/a

3) iti doresti chestia aceasta

| Vokii a răspuns:

Daca ai visat ca faci dragoste cu persoana iubita te asteapta neplaceri si certuri.

http://www.interpretarevise.net/sex.html

Funda?> :x

| nIMic_3176 a răspuns:

Esti in calduri.

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Ca il dorestismug!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca la asta te'ai gandit inainte de culcare.
Gandurile dinainte sa adormim sunt percepute de creier intens si acesta peste noapte cauta rezolvari la " problema " care i'am dat'o.

| Chelsea_2661 a răspuns:

Inseamna ca il iubesti (uneori atat de mult incat nu poti renunta la el)

| DoubleG a răspuns:

De ce fiecare vis trebuie sa insemne ceva? rolling eyes