| Alee_6805 a întrebat:

Ce semnifica daca visezi persoana iubita?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ca te gandesti numai la ea happy cred ca este normal.

| Lora a răspuns:

Cica daca visezi ca persoana iubita te mangaie vei avea un eveniment placut in viata ta.

| Rioko a răspuns:

Se zice ca acea persoana s-a gandit la tine inainte de a adormi.

| Madden a răspuns:

Ce crezi? Semnifica faptul ca si subconstientul tau se gandeste la persoana iubita laughing si ca ti-o doresti mai aproape decat este acum.
Funda? big grin

| shooby a răspuns:

Semnifica faptul ca esti indragostita lulea de el :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te-ai gandit la ea.

| Biiiiiia_4028 a răspuns:

Depinde in ce noapte am auzit ca daca o visezi intr-o noapte de marti spre miercuri visul se v-a implini mie mi s-a intmplat sa se implineasca