| rafaela_5309 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca te saruti cu cineva

Răspuns Câştigător
| ---koko--- a răspuns:

Daca visezi ca esti sarutata iti este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care iti impartaseste sentimentul, nu va trebui sa astepti mult si acea persoana va aparea din nou in viata ta, in schimba daca visezi ca sarutati este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra ta si a familiei tale. Dar tu la cum ai formulat intrebarea reiese ca ai fost sarutata adica e de bine poti sa stai linistita.

4 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Daca saruti inseamna ca vei fi sarutathappy de accea persoana

| kiss1 a răspuns:

Cauta in Dictionarul De Vise pe net, acolo sigur gasesti si gasesti si mai repede decit sa astepti ca sa iti raspunda cineva pe site.

| DraIneR a răspuns:

As vrea sa stiusi eu raspunsul la intrebarea asta thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti ne****a