| ElySa a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi ca te saruti cu un vampir?

5 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Ca o sa fii vampiroaica smug laughing)
glumeam, stiu ca [virgula] cand visezi ca tu saruti o sa ai o boala sau ceva de genu si cand esti sarutata iti este dor de o persoana in mod special ...acum cu vampirul nu stiu ca sa zic...thinking

| mariaw a răspuns:

Ca te-a influentat prea mult mass-media si toata agitatia asta nu Twilightthinking

| kuzican a răspuns:

Inseamna ca te-ai uitat prea mult la filme cu vampiribig grin
Era cumva Edwardlaughing?

| andreyozaur a răspuns:

Cauta in dictionar de vise lol la asta nimeni nu s-a gandit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a influentat mult twilight ca pe majoritatea fetelor. dar cred ca iti doresti sa fi iubita la fel cum era bella din twilighthappy