| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă daca o persoana (desteapta și culta, totuși ) rade după fiecare propoziție pe care o rostește?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca aparentele pot sa fie foarte inselatoare si in ciuda a ceea ce pare a fi, in realitate totusi NU este... nici desteapta... nici culta. rolling on the floor

| Frank51 a răspuns:

Nimic.

| Sofer a răspuns:

Nu cred ca ar însemna ceva. Dar cine e asa sa rada după fiecare propoziție.

| Emma30555 a răspuns:

Probabil nu și stăpânește emoțiile si prin ras încearcă sa para sigura pe ea, cred ca face involuntar acest gest, dar ar putea sa se concentreze și sa încerce sa controleze acest tic