| anonim_4396 a întrebat:

Eram pe hol lângă niste fete. Una care se da mare desteapta, altele mai asa, mai piți. Si vin doi la ele. Le spun aia "daca voi îmi spuneti cum se conjuga verbul a oua va dam 10 lei." N-au stiut. După au venit la mine "tu stiu cum se conjuga?" Eu "ce?" Ei "verbul a oua" si ca o persoana culta si intelectuala eu zic "Are conjugare doar la persoana a 3-a" se uita iai unul la altul si unu vine sa mă ia in brate. Opaaa, pai stai asa, la alea era cu bani si la mine cu imbratisare? Oricum nu l-am lasat. Cică " stai mai ca nu-ti fac nimic" laughing si un coleg, dupa ce m-am "infoiat" Putin pe el ca a întins guma pe banca mea spune "ce ma, asta vorbeste?" Adica...uhm.
Întrebarea e, ce alegeti? Bere blonda sau Bere bruna? :33 justificati alegerea.

24 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Neumark cu gust PUTERNIC si AMARUI si cu 4 tipuri de MALT si PATRU DE HAMEI! DA! Ai auzit bine, cu 4 tipuri de malt si patru tipuri de hamei!
Vrei sa mai repet iar?big grin
rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Sa repeti iar? Pai ai mai repetat cumva? Ba Alanule. laughing

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

UPS!smugDar cred ca ai inteles ideea...

4 tipuri de malt si 4 de hamei.big grin

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Da care ma. Prima sau a doua?
Eu vreau cu 5 tipuri. thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai sa vezi, alan balena spatiala rade de suparare si plange de prost laughing)

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

laughing ce om esti. Aa, da...vezi ca mie si Depresei ne trebuie bani. Tatiii :3 laughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Tăiete-ar doctoriilaughing ca faci bulan?

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Stii... Eu sunt fata baiatului tau.
Tre' sa ne dai cadou, bani etc.

Ti-am zis din timp sa nu uiti.
Pana atunci scapi si de suspendare laughing)).

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fata? Cui? Ba, ba tancilor, daca va dau doua suturi acusi si va urechez, nu va mai trebuie nimic.Stie mama ta ca esti pe aici? AAA? Vrei sa iei si o bataie? laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Mă, tu ai pus de la tine.
Nu se glumește cu berea.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Adica tu nu-mi răspunzi la întrebare. Bine bine Sleepule. laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Posibil ca de la berea aia sa te fii imbatat si sa nu stii ca-s nepoata ta.
Auzi "Ce fata? Cui?".

"Stie mama ta ca esti pe aici? " - Daisuuukiiiii, care e mama? De asta nu ai zis nimic.

Mai tataie laughing Nu vrei sa te bati cu mine.

| RAY a răspuns:

Eu nu beau alcool ca ma bate nevasta si dumnezeu, sunt sfant m-am lasat de astea nu vreau sa fiu un gratar vesnic, daca ar fi sa aleg as alege berea bruneta ca sa nu fi tu geloasa pe aia blonda

| AirănMeidăn a răspuns:

smartass

| Croampa a răspuns:

Aleg... * tobele* aleg... Revenim dupa publicitate!

| Suck a răspuns:

Tu da deşteaptă ai fost...te flegmez să nu te deochi, sunt mândru de tine.

Măcar areți bine...blondooo:p

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Adica ce...n-am fost intelectuala? Auzi la el. Uite culturistu unde era tongue laughing)

| Copac13 a răspuns:

Wow

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciobani.

Blonda.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Țârcovnic. rolling on the floor mi-a venit cuvântul asta in minte si nu stiu de ce, da rad. Sa vezi ca mai târziu mă pun pe plâns. laughing rad de supărare laughing crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aleg berea bruna pentru ca se asorteaza cu parul tau din nas.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sigur nu se asortează cu parul tau din c@r?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce magulitor.

| Kettolix a răspuns:

Blonda

Spatiu