| ByCats a întrebat:

Ce înseamnă daca saruti un baiat si nu ai acei "fluturasi" in stomac?

7 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Ca nu te atrage happy

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Nu a fost acea scanteie, daca nu ai simtit nimic, nici nu o sa simti. happy

| neutrino a răspuns:

Da bine la statistica si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu esti indragostita.
Dar poti sa iubesti si fara sa ai fluturasi. E iubirea adevarata. Cand iti pasa de persoana aia si ii vrei binele. Nu chestii legate de atractie.
Daca iti place cum saruta ce mai conteaza fluturasii laughing?

| Xenya a răspuns:

Ca nu il placi.

| TOOL a răspuns:

Inseamna ca nu iti place de el.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Simplu, Nu-l Placi! Lasa-l in pace daca n-ai simtit nimic cand v-ati sarutat... problema e ca el nu stie sincer si eu am sarutat o fata, si tot la fel am avut dubii ca ma iubeste, dar daca dupa ce am sarutat-o prima data ma mai sarutat si ea de 100 de ori si eu la fel presupun ca e de bine, vreau si eu raspunsuri big grin