| gfgsdgdfgg a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat iti da ador la poza, dar cand iti da mesaj raspunde sec si fara chef?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil e un din ala care scrie la toate pana-i iese combinatia cu vreuna si da ador exact ca sa va provoace reactia asta de "de ce imi da ador da e sec"

| user1234554321 a răspuns:

Ii place poza, ii place de tine, dar ii este frica sa se implice

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Sa dai un "like" este ca si cum iti spune ca ti-a vazut poza si atat. Iar faptul ca-ti raspunde sec si fara chef la mesaje, este pentru ca nu este interesat de tine.
Imi pare rau sa-ti spun asta, dar un om interesat de tine, iti dadea el mesaje si te invita undeva, intra in vorba cu tine, comporatandu-se foarte frumos cu tine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Fraţilor, reveniţi-va! "Ador' la poze nu înseamnă nimic. Si eu dau "ador" zilnic la zeci de poze cu pisici şi căţei. Şi ok, să spunem că ar înseamna acel "ador "că se tăvăleşte pe jos de dragul tău, dacă atunci când vorbiţi nu ș leagă nicio conversaţie nu e clară situația?

| devilshelp a răspuns:

Ca e nesimtit

| Marian9978 a răspuns:

Asa e personalitatea lui. Da ador la poza ceva gen "ha, uite o poza cu ea, ia sa îi reacționez la poză "dar nimic mai mult, probabil nu-l interesezi crying sper ca ai înteles ce am vrut sa spun