| shareable a întrebat:

Ce inseamna dragostea pentru tine?

3 răspunsuri:
| alone a răspuns:

E cel mai frumos sentiment pe care l-am intalnit in viata mea, nici un alt sentiment nu-i seamana nimic nu ma face sa tresar asea cum ma face privirea lui nimic nu ma alinta mai dulce decat o face mangaierea lui si nimic nu-mi face sa-mi bata inima mai tare decat sarutul lui :X pentru mine el inseamna dragostea el trezeste in mine cele mai ascunse si mai nebanuite sentimente :X

| Struuumf a răspuns:

Totul. pot sa spun ca ma "hranesc" cu dragoste. simt nevoie de multa afectiune, de multe cuvinte frumoase. sa fiu alintata, dragostita, sa stiu ca am pe cineva langa mine care ma iubeste si care mi-o arata si mi-o spune.

| Laminin a răspuns:

Hey! Pentru mine, dragostea este singurul lucru de pe pamant care nu se va sfarsi niciodata. happy