| dididanceonthefloor a întrebat:

Ce inseamna "expected boy" ca apare mai nou pe facebook la "Familie".:d.scuze categoria.[funda:*]

Răspuns Câştigător
| Sorinna a răspuns:

Acela care crezi ca te place, cred. Posibil un viitor prieten.

2 răspunsuri:
| Basketball23 a răspuns:

Expected boy inseamna ca astepti un baiat dar nu in cazul in care esti insarcinata si eu cred doar ca tu astepti baiatul potrivit

| dعα a răspuns:

Pai inseamna ceva de gebu se cauta baiat poate iti apare asa din cauza ca poate ai vrea sa te intalnesti cu candva dar eu iti sugerez sa nu...