| ubytha a întrebat:

Ce inseamna expresia "sa iti dau la buci"? straight face

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Expresia care se constituie intr-o imagine preponderent porno inseamna actul sexual propriu-zis in varianta masculina discutata la o bere, doua, trei cu baietii

| Cătălina a răspuns:

Tu numai intrebari legate de sex ai? m-am uitat peste intrebarile tale si am observat ca nu stii altceva ce sa vorbesti decat sex. Sincer, n-am nimic cu tine, e problema ta, faci ce vrei cu viata ta. Mie mi se pare cam penibil. Apropo: multumesc de pe acum pentru stupid!

Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Eu cred ca exagerati cu raspunsurile foarte "speciale"; expresia poate insemna, pur si simplu a da o palma peste fund cuiva; fie ca pedeapsa, fie ca gest de familiaritate excesiva.Sunt sincer uimita:pare sa se iveasca un dezmat al limbii _ca mod de comunicare-nu in sensul pe care pare a-l capata in ultimul timp.Numai la "asta"va ganditi; chiar meritati sa va dea cineva la buci; o palma, desigur!(Doamne, am dat si eu in mintea voastra cu asemenea tip de exprimare.Sorry!)

| Miha a răspuns:

Sa facem sex, m-ai pe scurt...

Răspuns utilizator avertizat
| Any_2443 a răspuns:

Sa o **** pe una

| SteauaROsie a răspuns:

Dupa intrebarile pe care le ai pus pe site
se pare ca esti interesata numai de sex
cred ca esti pe cale sa ajungi curva
laughing

| Doddel a răspuns:

Sa ti-o pun.

Răspuns utilizator avertizat
| Spirocheta a răspuns:

Cand masculul i'o trage femelei pe la spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici cinspe ani nu ai si vrei s-o iei la buci? ha ha ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna sa dai la buci cu ****

| Patryk_9893 a răspuns:

Asta tipa sa te F*T

| helena69 a răspuns:

Hmmm multa lume se gandeste la sex doar...