| DedeDidi04 a întrebat:

Ce inseamna "fata perfecta" pentru voi? Cel mai amplu raspuns va primii funda!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu cred ca exista fata perfecta, cum eu nu sunt perfect nu caut perfectiunea la o fata

4 răspunsuri:
| Suck a răspuns:

O fata care mă complectează.

| Daniellllll1 a răspuns:

Fata perfecta e fata de care sunt indragostit

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Sa fie "buna" daca intelegi cum zic

| Ragnarøk a răspuns:

Personal, pentru ca o fata sa ma ''cucereasca'' trebuie sa aiba un amestec de frumusete naturala, ingeniozitate, gusturi placute, personalitate marcanta si nu in ultimul rand o inteligenta debordanta. Trebuie sa se comporte logic intr-o relatie si sa nu aiba excese de feminism sau misandrie. Sa-mi inteleaga necesitatile personale precum si ea pretinde ca eu sa i le inteleg pe ale ei.

Cand prezinta caracterele enuntate, pot spune ca o fata ma cucereste. End of line.