| Dulke a întrebat:

Ce inseamna masturbare? are vre'o legatura masturbarea cu mentruatie? inkurc cuvintele thinking

Răspuns Câştigător
| ZaKid a răspuns:

Masturbare = AutoSatisfacere Sexuala.
Nu are nici o legatura cu menstruatia.

Mai pe romaneste: La baieti, prin frecarea penisului corpul barbatului se simte bine.
La fete, atunci cand utilizeaza "sex toy" sau pur si simplu manual (cu mana).

-Menstruatia este - Hemoragie fiziologică din mucoasa uterină, care apare la femeia adultă în mod regulat și periodic, începând din epoca pubertății, cu întreruperi temporare în perioadele de sarcină și de alăptare, și până la menopauză, când dispare,

De pe DEX! (termen stiintific).
Funda?

10 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu are ma nici o legaturalaughing.

| Forevăr a răspuns:

Masturbare n-are nici o legatura cu menstruatie laughing.

| mikkhhell a răspuns:

La prima intrebare raspunsul este (crearea de autoplacere sexuala, manual sau cu ajutorul unor jucarii sexuale), iar la cealalta intrebare (nu are nici o legatura una cu cealalta).

| Licurici_1572 a răspuns:

La prima intrebare raspunsul este (crearea de autoplacere sexuala, manual sau cu ajutorul unor jucarii sexuale), iar la cealalta intrebare (nu are nici o legatura una cu cealalta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa te masturbezi inseamna sa te autoexciti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.masturbarea este o autosatisfacere a organului genital cu mina sau cu un obiect, cum ar fi vibratorul pentru vagin. etc.cred ca esti prea micuta pentru intrebarile astea.totusi eu ti-am explicat in mare despre ce vb.pa

| fluturas20 a răspuns:

Intra pe google si scrii dex online si acolo iti scrii cuvintele nepricepute de tine si vei intelege cum stau lucrurile mai repede decat creziwinking

| PPGFV a răspuns:

E a 2-a intrebare de genul asta pe care o gasesc in ultimele zile...vai de lumea asta.
Masturbare = eliberarea horminilor, excitare pana la orgasm

| YaKoyuKuTava a răspuns:

Trebuia sa te duci la romanii au talent straight face