| Dulke a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca are vre'o legatura masturbarea cu mentruatia? daca mentruatia poata sa intarzie datorita mansturbarii?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu are nici o treaba! Menstruatia poate intarzia din cauza stresului, unei anexite, unui chist ovarian, dar nu din cauza masturbarii! Bafta!

pa, pa.

4 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Nu este nici o legatura... Masturbarea e normala.

| monique a răspuns:

In functie de ce impact are asupra psihicului tau, iti poate deregla sau nu ciclul. In general creierul controleaza hormonii, de aceea oamenii stresati, chinuiti pe interior fac cancer, sau au diverse dereglari sau boli.

| dodobymy a răspuns:

Masturbarea nare nici o legatura cu menstruatia asa ca nu are cum sa-ti intarzie menstruatiawinking