| rochyy a întrebat:

Ce inseamna orgasm?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Punctul maxim al excitației sexuale!
Pa, pa.

| Awesom a răspuns:

Orgasmul este placerea absoluta pe care tu daca esti fata n-o vei atinge niciodata decat daca iti vei da silinta sa iti gasesti punctele erogene si sa-l ajuti pe cel de langa tine sa te ajute sa atingi orgasmul prin indicatiile pe care i le dai.Ca dupa aia tu sa nu te plangi ca e vina lui ca tu nu atingi orgasmul.

| neutrino a răspuns:

Ceva ce ar trebui sa ai.

| h3r a răspuns:

Rezultatele (placerii) depuse de femeie/barbat in timpul actului sexual.
"Consecinte".

| dragos9234 a răspuns:

Momentul suprem de placere din timpul actului sexual.

| caterinasmile a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/......sculin_709
sper sa te ajute! Scuze dar nu am timp sa iti spun cu cuvintele mele!
Succes!

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Cred ca este punctul culminant al extazului unei femei in timpul unui act sexual!

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

laughing kopillo lasa placerile in ^^^^si pwne mana pe carte ca te bate cu ea in cap profful tau

| Uofficial a răspuns:

Sa fi in al 9 -lea cer laughing