| AnneIsHere a întrebat:

Ce inseamna sa ai "orgasm"?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Un orgasm e o senzatie de placere maxima, intensa, unica. Tensiunea care se acumuleaza in timpul preludiului, delicatetea partenerului si dorinta de a te multumi vor declansa in corpul tau senzatii atat de placute incat, la un moment dat simti ca se scutura ceva in tin si apoi te simi eliberata si implinita. Pacat ca nu dureaza mai mult orgasmul, dar efectul este multumitor.

8 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Corpul se umple cu o senzatie placuta.si orgasm poate fii de doua feluri, orasmul placeri, si orgasmul dragostei.

| Tania a răspuns:

O senzatie maxima de placere in corp happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Punctul culminant al unui act sexual!

| DragonMystyc1997 a răspuns:

Masturbarea la femei...

Răspuns utilizator avertizat
| CityOfSatan a răspuns:

E o placere nelimitata!

| wintermee11 a răspuns:

Nivel maxim de excitare, senzatii si trairi intense pe care corpul si mai ales creierul le percep din plin.Numai bine!

| DilD0 a răspuns:

Sa cumperi paine de la magazin