| Alyssa_6225 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi persoana iubita?happy

10 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Persoana iubita=eu.

| Simona a răspuns:

Totul

| LittleDrop a răspuns:

Persoana iubita, pentru mine, e cea la care ma gandesc mereu, cu al carui chip adorm seara si al carui zambet parca il vad dimineata. Este cea de care am nevoie mereu sa fie langa mine, sa ma sprijine, cea care are nevoie de mine, caruia ii doresc binele mai mult decat propriei persoane. Persoana care imi doresc sa fie fericita chiar daca ar insemna nefericirea mea, cel pe care imi doresc sa il fac fericit. Cel care oricat mi-ar gresi, as ierta pentru ca il iubesc. Pe scrut, persoana iubita pentru mine inseamna totul.

| monicutza_5552 a răspuns:

Pentru mine inseamna totul :X:X:X

| loolaa13 a răspuns:

Este persoana careia ii dau ocazia sa ma distruga.
Persoana iubita este un gen de vedeta, la care crezi ca nu vei ajunge nicio data, care ai impresia ca nu s-ar uita la tine, dar cand iti ofera iubire, simti ca ti-ai implinit țelul vietii.

Good Bye puppy dog eyes wave kiss

| Elena1996 a răspuns:

Arunci cand iubesti cu adevarat o persoana no iubesti asa de intens incat nu exista cuvinte,cand te gandesti la el iti vine sa zambesti,seara cand adormi simti ca ai vre neaparat imbratisarea lui si adormi cu chipul lui intiparit in minte,cand il vezi te emotionezi si simti cum tremuri si iti bate inima foarte tare si obrajii tai au o temperatura foarte mare fata de restul corpului, sa te indragostesti e ceva foarte frumos si atuci pierzi controlul sentimentelor tale si nu-i mai mpoti porunci inimii si chiar daca nu vrei sa-l mai iubesti tot o faci si chiar mai intens, iubirea e ceva inexplicabil si doar tu stii cat de mult iubesti persoana respectiva

| marius3lw a răspuns:

Tu esti persoana iubita smug. te ubesc :X

| marius3lw a răspuns:

Tu esti persoana iubita smug, te iubesc :X.

| marius3lw a răspuns:

Tu esti persoana iubita. te iubesc.

| bianka_6258 a răspuns:

Pentru mine persoana iubita e persoana la care sunt mereu cu gindul.persoana de la care mereu simt ca el are nevoie de mine si in acelasi timp si eu de el.persoana in care am mare incredere.e persoana cu care intr-adevar sunt asa cum sunt si ma simt foarte bine cu el.si tzin la el nespus daca simt acelasi lucru din partea lui