| Paranoia_6347 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi "Prima Dragoste", am auzit pe multi spunand ca Prima Dragoste nu Se Uita Niciodata.

Pentru mine "Prima Dragoste" e acea persoana pentru care asi fi sacrificat totul, persoana de care m`am indragostit care am iubit`o si o iubesc in continuare chiar daca a trecut atata timp, persoana pentru care asi face orice sa fim din nou impreuna. Asta e "Prima Dragoste" pentru mine, si nu fata cu care am Facut`o Prima Data.

Astept un raspuns cu ce inseamna prntru voi "Prima Dragoste".

2 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Prima dragoste are doua sensuriwinking
1.Primul baiat pe care l-a iubit fatabatting eyelashes
2.Primul baiat care a dezvirginat-o love struck
pentru mine prima dragoste cred ca e acel baiat care ma va dezvirgina happy

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

La virgina.prima dragoste este primul` baiat care l iubit.in schimb.la celelalte. baiatu` cu care a facut o prima oara!happy