| zoom2012 a întrebat:

Ce inseamna sa fi impotent?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te mai asculte penisul

| MauiStatue a răspuns (pentru anonim_4396):

Penis trist rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru MauiStatue):

ia vezi, poate se supara penisu pe tine daca mai razi de el rolling on the floor

7 răspunsuri:
| mihaMGB a răspuns:

Impotenta este o boala de care sufera in general barbatii ajunsi la varste foarte inaintate, in cazuri foarte rare fiind vorba despre cei tineri, si consta in imposibilitatea de a face sex.Muschiul penisului devine flasc permanent, hormonii nu mai au efect asupra organului genital.

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Din cate stiu eu inseamna ca nu poti face copii(adica e vina ta daca nu vei avea copii)

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Este un efect secundar al unei suferinte al trupului sau psihicului

| zoom2012 explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| Agresorul a răspuns:

Sa nu ti se scoale