| Mr97ScZ a întrebat:

Daca nu ti se mai scoala penisul, inseamna ca esti impotent?
Cum iti dai seama ca esti impotent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Depinde ce varsta ai,daca ai vreo boala, vreun viciu, poti trece printr-o perioada mai proasta si nu iti sta mintea la sex, sunt multe motive pentru care nu functioneaza jucaria intotdeuna cum ti-ai dorii, trebuie mers la specilist sa ti se dea un diagnostic

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un semn al impotentei este lipsa erectiei dimineata pe o perioada mai lunga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,un semn al impotenţei este lipsa erecţiei, du-te la un medic.
Te pup!

| Morphines a răspuns:

Pai intreaba un specialisthee hee Daca nu ti se mai scoala, poate pur si simplu te-ai consumat de tot!