| alessandraaaalisa a întrebat:

Ce inseamna sa fi putin indiferent cu cel pe care il iubesti? cu pot face asta in ce consta multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai daca el nu te place prea mult incearca sa nu faci toate sa ii fie pe plac adica sa nu ii acorzi atata atentie si dupaceea POATE te va place din ce in ce mai mult pentru ca va incerca sa iti atraga atentia cat mai mult. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| ToniBoai a răspuns:

Daca si el te iubeste e cruditate. Chiar doare. Daca nu il iubesti ai avea sanse sa inceapa sa-i placa de tine deoarece nu ii mai dai atata atentie si incetul cu incetul se va atasa si el de tine happy

| TurliucAdrianFrancis a răspuns:

Pe scurt, inseamna sa nu ii arati ca il iubesti.Astfel,el se frustreaza si ii creste atractia fata de tinehappy