| FrUmUsIkAfRmY a întrebat:

CE INSEAMNA SA FI "VIRGIN/A" Am intrebat o fata daca este virgina si ajis ca nu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Care nu a avut niciodată relații sexuale cu un bărbat.
Te pup!

10 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Care nu a intretinut relatii sexuale!

| neutrino a răspuns:

A avea bun simt si sa stea cu gura unchisa atunci cand trebuie.

| h3r a răspuns:

Ce minți...

| azininge a răspuns:

Sa fi virgin/virgina inseamna sa nu fi facut sex niciodata

| cOsmania a răspuns:

Cu romana asta o sa ramai virgin mult timp de acum incolo. A si e fi virgin inseamna sati cada FOFOLOANCA

| Cristiann25 a răspuns:

Ca a luat-o in gura asa cum o sa faci si tu pentru ca te intereseaza de la o varsta frageda acest aspect!

| Metaler a răspuns:

Esti o jita proasta pentru ca nu esti in stare sa te documentezi singura.
Este clar ca mai mult de 12-13 ani nu ai.Tu, si altii reprezentati urmatoarea generatie:ratati obsedati sexual.

| Radu_Florin_1998 a răspuns:

Vrajeala...Nu cred ca nu ai auvit vreodata de sex!

| Rebe97 a răspuns:

Vai, i - a spart unu` ceapa laughing Virgin = om care nu a intretinut relatii sexualewinking

| georgian24 a răspuns:

Virgina inseamna cum te.ai nascut, adica sa nu fi penetratalaughing