| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna,, a fi virgin"?

Răspuns Câştigător
| mirunaioana a răspuns:

Buna, daria! A fi virgin inseamna a fi pur/a deoarece nu ai intretinut niciun fel de reltii sexuale. Odata cu inceperea vietii sexuale himenul se rupe si virginitatea ii este daruita persoanei pe care o iubesti fiindca fecioria este unul dintre pretioasele lucruri pe care le are un om.Asta inseamna ca nu ai mai apartinut nimanui pana la primul contact sexual.

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna sa nu fi avut contact sexual cu o alta persoana (oral, vaginal, anal, masturbare reciproca).

Abh
| Abh a răspuns:

Cati ani ai, papusa?

| baru a răspuns:

Ori ce lucru la care nu sa umblat nu sa desfacut nu sa utilizat nu sa intrebuintat etc inseamna ca este virgin. In termeni populari. La fel si la om. Atata timp cat nu ai avut relatii sexuale cu unul sau mai multi parteneri se numeste ca esti virgin. O padure care sau unde nu sa calcat se numeste ca este virgina. A fi virgin nu se refera numai la om. Tot cea ce ne inconjoara poate sa fie virgin B inenteles odata cu trecerea timpului si cu schimbarile actuale cu dezvoltarea stiintei, vom gasi din ce in ce mai putine lucruri de dezvirginat, inclusiv femei. Deci -------Pa Pa Pa

| adi4ever a răspuns:

Sti ce inseamna a fi proasta?

| BlueDreams a răspuns:

Inseamna sa te duci tu frumos sa te joci cu papusilewinking

| traficanta a răspuns:

A fi virgin inseamna a nu te fi culcat cu cineva pana acum.Adica nu ai intretinut niciun fel de relatii(contacte) sexuale.

| Happyness a răspuns:

Sa nu fi intretinut niciodata relatii sexuale

Răspuns utilizator avertizat
| wingis a răspuns:

Adica nu ai facut sex! Dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo unde mana omului nu a pus niciodata piciorul.
sau la ce te referi? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am doar 10 ani, si incanu stiu. dar in curnd voi sti.si iti voi spune. OK

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu fi facut sex cu cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca inseamna ca tiai inceput viata sexuala

| martzipan12 a răspuns:

Adica,
ca nu ai facut sex

| zyzy a răspuns:

A fi virgin inseamna a nu avea nici un contact sexual...

| Ioana_8590 a răspuns:

Unii sunteti chiar nesimtiti. daca vreti sa o ajutati ajutati-o daca nu nu mai ziceti nimic... mirunaioana a rasp foarte frumos...si corect:*