| Atzumy98 a întrebat:

Ce inseamna Sabrina? E vreo diferenta intre Sabrina si Sabina? Credeti ca fetele pe care le cheama sabrina sunt frumoase? astept pareri dau fundita si vot restul promit :* Scuzaaati categoria dar na. e accesata!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu,fetele cu numele de Sabrina sunt cele mai urate, nespalate si proaste fete de pe pamant. Cele cu numele de Sabina sunt exact opusul. Sper ca te'am ajutat, Sabrina.

Răspuns utilizator avertizat
| dddd_5757 a răspuns:

Un nume nu da aspectul fiziclaughing.De exemplu poti cunoaste o fata Andreea urata si o alta Andreea, dar frumoasa.Nu iti poti da seama dupa nume cum arata acea persoana.