| sergan a întrebat:

Ce inseamna sex anal, oral si normal

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Sexual anal este acel tip de contact sexual în care organul genital bărbătesc (penisul) penetrează anusul.
• Sexul oral este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura
Sexul normal este cand partenerul isi "freaca" penisu de vaginul femei.
si eventual daca nu ai inteles. sa iti explic mai. bine deci:
Ala oral-cand iti baga **** pe gat
ala anal-cand iti baga **** in c*r
ala normal- cand tio baga in p****

6 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Sex anal= sex in fund
sex oral= sex cu gura ( fata de obicei suge puta si baiatul da limbi la pasarica)
sex normal= sex cu puta in pasarica happy
scuza-mi vocabularul dar cred ca asa vei intelege mai bine baftawinking

| Annie2498 a răspuns:

Ala anal cand baiatu ii baga **** la fata in curlaughing. Ala oral cand fata ii suge **** sau baiatu ii linge ****. si ala normal cand baiatu isi baga **** in **** fetei:*

| durasdurpaneus a răspuns:

Anal e sa o iei la popou, oral sa o iei in gurita si normal poate asa te-a facut mata si tactu de a iesit un neverterbrat ca tine!

| Prapacea a răspuns:

Cur, ****, găoază

| aumih16 a răspuns:

Oral in gura! anal in fund!

| DarkBlood32 a răspuns:

Anal=in fund
oral=cu gura