| adela93 a întrebat:

Am o întrebare pentru voi : normal, oral sau anal?

Răspuns Câştigător
| danaiubitzik2006 a răspuns:

Normal, logic tongue

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Unii considera atat sexul oral cat si si pe cel anal, ceva normal.
As alege si eu un pliculet de Nescafe de 3/1, (nu Jacobs, ca-i slab!) dar nu-s de acord cu o categorie din ce-ai spus tu. So, no sugar please.

| TitiDrLove a răspuns:

Sub brat laughing trenuletzu`

| Vizitiul a răspuns:

Din cate am auzit eu, toate tipurile au intrat in normalitate, deci pot spune normal peste tot. Ce mi-e teama, sa nu se treaca la renal.

| glamour a răspuns:

Depinde de parteneri, ei decid ce fac, cum fac si cand fac. Daca le face placere analul sau oralul, se simt amandoi bine, de ce nu? nu mai traim pe vremea bunicii. Depinde de ambii parteneri cat de departe ajung.

| NoChanceForUs a răspuns:

E vorba de administrarea medicamentelor?laughingPentru ca daca e asa prefer sa ma conectez la circu` asta bagand in vena cacao.laughing

| andree_5411 a răspuns:

Toate sunt binevenite atata timp cat sti a le practica.
Nimeni nu se naste invatat, dar impreuna cu iubitul vei vei descoperi cum sa "le puneti in aplicare"
Mai intai faceti oral.este o metoda buna de excitare reciproca...
Atingeti-va, mangaiati-va, alintati-va.asta va creste si mai mult senzatia placuta.
Apoi faceti anal...sa aveti grija sa va protejati.si de asemenea fitit atenti la igiena!
Aceste doua lucruri sunt foarte importante.
Trebuie sa introduca penisul usor in vagin si sa faca miscari"du-te - vino" lente... apoi mai repede.pentru a ajunge la orgasm mai repede.
Incercati pozitii noi : misinarul, lingurita, 69, vulturul, etc.
Nu-l lasa pe el sa fac atoata treaba.stai si tu deasupra.
E simplu.trebuie sa sari, sa faci miscari du-te - vino, sa faci opturi.
Usor-usor inveti.
Nimeni nu se naste invatat.
Doar experienta isi pune amprenta peste tot.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Raspunsul meu este bineinteles, normal!
Succes!
Funda?

| virusake a răspuns:

Incearca ce vrei/te tenteaza si vezi la care te descurci mai bine. big grin

| Leocerba a răspuns:

@Drojdier : normal, oral, anal "ce mi-e teama sa nu se treaca la renal" happy
Renal adica sex cu renii?

| BoBBy a răspuns:

Nazal

| Puff9222 a răspuns:

Normal!

| tatiana4all a răspuns:

Depinde de tine și de ceea ce vrei să faci! Ești singura în măsură să răspunzi la asta. Ca sfat eu aș zice normal, poate voi fi criticată, dar este părerea mea! Sper că vei lua o decizie bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi normal ca i mai natural succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal oral

| SmAsHH a răspuns:

Normal