| gabi911 a întrebat:

Ce intelegeti voi prin ochelari cu blanita happy? poate avea conotatie sexuala?

3 răspunsuri:
| gabi911 explică:

Vreau sa stiu ce inseamna, daca are vreo logica sau nu, persoana de la care am auzit expresia ori e proast ori mai inteligent decat credeam...

| JustG a răspuns:

Gandeste-te si incearca sa iti dai singur seama.laughingdar totusi nu stiu dc este asa de important...:?straight face

| JustG a răspuns:

Gandeste-te si incearca sa iti dai singur seama.laughingdar totusi nu stiu de ce este asa de important...:?straight face