| Anya_1437 a întrebat:

Ce intrebari poti pune unui baiat ca sa vezi daca ii place de tine sau daca simte ceva pentru tine?

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Stii cum fac eu?smug
Imi fac un id nou(fara sa stie ca sunt eu),il bag in lista si incep discutia cu el ca si cum as fi o alta fata,din alt oras,etc.laughing
Si il intreb daca are iubita,daca ii place de vreo fata sau daca e vreo fata care il place. Daca zice ca da, atunci il tot tragi de limba s-o descrie, etc.Intelegi?batting eyelashes
Chair e folositoare metoda.happy
Succes.kiss

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si... iti place de mine? :] E o intrebare simpla... nu e chiar asa de greu. =]

| Kitty a răspuns:

"Ai vrea sa iesim in oras?, ai vrea sa ma insotesti pana la?, ce parere ai despre mine?, nu ti se pare ca ne-am apropiat din ce in ce mai mult unul de altul?"

| ShadowAngel a răspuns:

Ba...iti place mutra mea sau nu?