| BlueAdryano1993 a întrebat:

Ce lucruri le plac fetelor? (vorbe, fapte etc)

Răspuns Câştigător
| jolie_9206 a răspuns:

O fata vrea sa stie mereu ca este protejata, ca cineva se gandeste la ea 24/24 si ca se poate baza pe acea persoana.Desigur cateodata e perfect sa ii dai un cadou dar nu ineaparat pe care sa dai bani.Eu m-as bucura sa primesc o felicitare facuta de el sau o floare dintr-o gradina.Important e sa fii langa ea si sa ii spui mereu cat de mult ti la ea!

11 răspunsuri:
| Bogdan1212 a răspuns:

Vorbele spuse din inima le cuceresc frate spune si tu ceva de genu: Stelele care cad nu pier ci ajung in parul tau!

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Banii,mașini,haine scumpe, bijuterii si multe cadourii

| richarddawkins a răspuns:

Sa le dai banii

| loverboy111 a răspuns:

Parerea mea e ca le place sa le dai poezi de dragoste. Si o cutie cu bomboane pe care sa fie biletul cu poezia cel putin eu asa as proceda. Pt ca le plac dulcegariile si daca sun in versuri sigur o sa ii placa dar sunt si din alea care urasc dulcegariile.

| k_7073 a răspuns:

Nu asculta fetele ca ele nu stiu ce vor.
Trebuie sa fii un mic macho, toate pica la asta (cu exceptia celor foarte destepte, dar sa fim sinceri cine a vazut asa ceva)
Trebuie sa fii ferm, jucaus si putin obraznic, nu fii lachita ca nialea grase si urate nu te baga in seamaci

| AlexxaX a răspuns:

Fetelor le place sa le vorbesti frumos, cu dragoste. Sa fii atent cu ele, sa le faci cadouri ca sa le reprezinte... De exemplu, un buchet de flori sau o bijuterie... O, si mai ales sa fii romantic.

| TheSecretGirl a răspuns:

Fapte! Detestăm vorbele fără rost.

| Daniella2 a răspuns:

Fetelor le place ce e mai frumos si vb frumoassee...shi fapte si cadouri...

| valyt17 a răspuns:

Eu,consider ca, in primul rand fetele admira modul de gandire, felul cum actionezi in anumite imprejurariale vietii, modul de comunicare joaca un rol important in situatia de mai sus.Mai conteaza si aspectul fizic, dar, prefer sa nu intru in detalii.Va multumesc.

| drey99 a răspuns:

Baieti nu sunt in masura sa vorbeasca. nu-i asa fetelor?big grin

| Lupei_Claudiu_1990 a răspuns:

Fetelor le plac cuv.frumoase,lucruri stralucitoare ca bijuteriile, vorbe fara calomni cu insulte insulte injurioaseetc