| Miihaa a întrebat:

Ce ma sfatuiti, sa fac sau sa nu fac sex anal?
Iubitul meu isi doreste mult si imi da exemplu pe fosta lui iubita

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa de mult vrei sa te injosesti? Dar, ma rog, este fundul tau.

| sweetys a răspuns:

Din ce m.am documentat acum ceva vreme si din ce am mai auzit sunt foarte multe pareri contra. In primul rand muschiul care controleaza acea parte care iti va fi penetrata va avea de suferit fiindca va fi largit involuntar si se poate rupe. De aici si urmatoarele probleme: durere groaznica, sangerare, vei avea probleme cu controlul ( pe direct vei avea sanse sa faci pe tine). Asa ca noroc! In caz ca vrei sa faci asa ceva. Mie una mi se pare scarbos. Plus ca acea parte nu a fost proiectata pentru asa ceva

| mihai69 a răspuns:

Dragă, e vorba despre kuru' tău. Nu pe noi o să ne doară...
Sau mai bine zis, o să ne doară fix acolo; doar că la figurat!
În rest, dacă știi cum se face și crezi că ești pregătită, go for it!

| Emilian65 a răspuns:

Eu, zic sa nu faci sex anal, chiar daca iubitul tau insista.

| Nemessys a răspuns:

Este detul de ok, daca :
-aveti minim 16 ani si diferenta de varsta dintre voi nu este de peste 3 ani.
-va cunoasteti de mult timp
-faceti protejat (sa nu aveti o surpriza peste cateva luni.
-(ultima si cea mai importanta), DACA ESTI 100% SIGURA CA NU ESTE IMPREUNA CU TINE DOAR PENTRU CHESTIA ASTA. Ai grija. sunt mari sanse ca dupa o noapte sa obtina ce vrea de la tine si sa-ti zica pa pa. Dar daca-l refuzi in continuare, o sa se duca la alta. Incearca si vezi daca el ramane in continuare langa tine chiar daca-l tot refuzi. (Dar daca tu vrei sa faci sex cu el. atunci nu incerca ce am zis in propozitia precedenta) Adica el sta cu fetele numai pentru sex? De cat timp va cunoasteti si de cat timp iti cere asta? Ai mare grija ce si cu cine faci.

| Felys a răspuns:

Sa nu faci, sexul anal este impotriva naturii, te poti alege cu probleme serioase dupa asa ceva, sa nu accepti nicidata un asemenea compromis indiferent de cat crezi ca tii la respectivul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca vrea si el mai intai

| kandaraki a răspuns:

Ce legatura are fosta cu actuala, adica cu tine? ii zici direct - ce ai avut si ce faceai cu fosta, ramane in trecut, cu tine nu merge asa, el posibil sa te santajeze, sa nu fi facut anal cu fosta, dar nu conteaza. Nu te lua dupa el, daca insista ii zici sa se intoarca la fosta si sa ii ofere ea anal si tot ce vrea, pe tine trebuie sa te respecte si sa nu te mai compare cu fosta

| bogdan72 a răspuns:

Daca o faci, fa-o pentru ca vrei tu, nu la insistentele cuiva. Poate o sa te doara la inceput, poate o sa-ti si placa, cine stie. Daca vrei sa afli si nu te deranjeaza ideea... n-ai decat sa incerci.

| Bishopp a răspuns:

Eu zic sa incerci! Recomand sa folositi un lubrifiant, iti trebuie mult lubrifiant sa alunece. Il rogi sa o faca usor iar tu trebuie sa fii relaxata. Prima penetrare te vei simtii naspa, dar apoi cand o sa fie destul de lubrifiat o sa ti placa! trebuie doar sa fii relaxata si sa ai incredere in el, asta daca stie ce face laughing. Bafta!

| Al_Fatahi_Rashed_2000 a răspuns:

Eu ti-as zice sa faci oral, cred ca inghiti ****

| anasavu a răspuns:

Daca crezi ca iti place, fa. Mie nu-mi place!

| Carrefour a răspuns:

Iubita mea are 15 ani dar vreau s o *** in draci ce ma fac?