| ancaa_1330 a întrebat:

Ce mai nebuna noapte pe care ati avut`o sa vedem cine are tupe sa povesteasca >:?

3 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Povestește-o tu pe-a ta sau nu ai avut-o?laughing

| diana_4229 a răspuns:

Tio povestesc pe a unei prietene:are 15 ani... s-a dus intr-un cub, fara so lase maicasa si a mers cu iubitul ei. a stat pana la 2 noaptea, a ramas tot in club, s-a dezbracat goala-golutza si de chiloti, in fata tuturor si a asteptat pana ce toti adolescentii de acolo au sarit pe ea si au facut sex-extrm(vorbesc serios, iti dai seama la 100 de adolescenti si fete si baieti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am facut sex cu prietena pe masa de la bucatarie