| 393Dan a întrebat:

Noapte buna tuturor!
Ne vedem maine! ┌( ಠ‿ಠ)┘

Răspuns Câştigător
| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Noapte bună ^^

20 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

O viata am si pe aia n-o s-o dorm.

| 393Dan explică (pentru ShaOfHatred):

Adanc thinking

| ShaOfHatred a răspuns (pentru 393Dan):

Multumesc,mereu incerc ca fiecare raspuns al meu sa fie cat de filozofic se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi e "maine", ne citim peste cateva ore - noapte buna ^^

| 393Dan explică (pentru anonim_4396):

Hah, interesant...a esti )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noapte buna :"))

| Teffan a răspuns:

Pune in fiecare seara urarea asta.

| 393Dan explică (pentru Teffan):

Cred ca se va satura lumea de mine si imi vor da report de spam xP Pune-o tu ne-seara )

| Teffan a răspuns (pentru 393Dan):

Sunt prea timid eu.

Timid ca un elev care se blocheaza la tabla, si rade lumea de el.

Vreau sa ma simt din nou mic, cand aveam 7 ani, sa imi spuna mama "noapte buna" si sa ma pupe pe cap.

Vreau in vise, nu in lume.

| 393Dan explică (pentru Teffan):

Daaa, tin minte si eu vremea ceea cand mergeam la gradinita si cel mai oribil lucru care mi se intampla era culcarea la amiaza xD Acum as vrea eu asa viata iresponsabila.
Insa aici oricum esti anonim, nimeni nu te stie cine esti si de unde esti. Daca cinstit dupa poza ta de profil, credeam ca esti asa mai macio care merge pe la petreceri xD Plus daca nu-ti place vreo intrebare, poti s-o stergi.

| Teffan a răspuns (pentru 393Dan):

"Plus daca nu-ti place vreo intrebare, poti s-o stergi."

Nu-s eu chiar asa pussy, chiar daca sunt timid si iubesc unii paianjeni.(ii am tinuti in minte, captivi).

Oricum, esti de treaba, tu.

| 393Dan explică (pentru Teffan):

Mersi, tu la fel. Si vreau sa vad urarea ceea ne-seara numaidecatwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru 393Dan):

Zi merci ca esti la conversatii, ca altfel aveai raspunsuri inutile/spam, chiar te asigur ca primeai report.

| 393Dan explică (pentru anonim_4396):

Dar e intrebarea mea. Cum poti zice raspunsuri inutile/spam, cand eu consider ca tot ce s-a vorbit aici e folositor? Si chiar le multumesc celor ce mi-au raspuns la postare si la raspunsurile mele.
Inteleg daca comunicam cu cineva la intrebarea altei persoane si-l iritam cu notificari inutile. Dar intrucat e intrebarea mea, nu vad care ar fi problema.
Plus toate raportarile astea pentru "raspunsuri inutile", consider ca iau de la ceea ce face TPU interesant si chiar un site de socializare. Cel putin asta-i parerea mea, ca convorbiri de astea e ceea ce face acest site o comunitate si nu o inceclopedie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 393Dan):

Poate pentru tine unu, este folositor, sau ti-a fost folositor, dar eu din ce citesc atat intrebarea cat si raspunsurile, consider ca este strict o conversatie si nimic mai mult!
O comunitate + o enciclopedie trebuia sa scrii si report, nu raportari, un report catre cineva, reportezi ceva anume.
Uitandu-ma prin raspunsurile tale, observ anumite lucruri care le tin strict pentru mine.
O zi buna!

| 393Dan explică (pentru anonim_4396):

Nu este asa cuvant in romana "reporta" sa insemene ceea ce zici tu. E raporta corect. Si ce-i cu atitudinea asta, sa ma ameninti tu pe mine mai intai cu "zi merci" si acum cu "observ anumite lucruri care le tin pentru mine"? Eu nu stiu ce pozitie ai tu pe acest site, insa sper ca adminii sunt mai deschisi la minte, ca daca nu, e jale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 393Dan):

Ma uitaseram pe dex si am observat poate prost din partea mea ca raport este corect, si ca report ar fi incorect, cu toate ca unele spune ca este cam la fel, dar este pana la urma diferit.
Te amenint? Userule, eu nu amenint pe nimeni ma, eu doar atentionez, iti aduc la cunostiinta, a ameninta este un lucru care mie nu imi sta in caracter!
Ti se pare ca am scris undeva ca am vreo pozitie, ca m-as da drept cineva, ca nu inteleg la ce faci referire? Ca am rank-ul de Expert TPU, este dat pentru merite deosebite aduse pe aceasta comunitate, nu pe prostii spuse si raspunsuri date la comanda si la numar pe zi. Nu sunt campion al zilei ca sa spui ba asta pune raspunsuri doar de dragul de a o face.
Daca raspunsurile tale sau intrebarea era la o alta categorie decat conversatii, eu imi permiteam sa o raportez prin functia care o am la dispozitie, intelegi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 393Dan):

Vezi ca ai scris gresit report...

| AntoniaRules a răspuns:

Neata!

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Noapte buna.