| RAY a întrebat:

Ce mai ofera o fata/femeie moderna intr-o relatie in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Te completeaza, indiferent de epoca.

| RAY explică (pentru Plato):

Bun raspuns, asta e si scopul, implinirea intereselor de ambele parti

77 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Femeile sunt in stare sa-ti ofere intr-o relatie atat calduri sufletesti, corporale, nervi, gelozii, momente frumoase si dragoste, acum depinde de cine dai ca sa nu generalizezi.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Azi am dat de una grasa noroc ca era pufoasa

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Acum si cu tine atatea pretentii/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da man dar nu e destul ca eu sunt grasut vrei sa imi iau o grasuta sa cutremuram pamantul in doi

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ia-ti una tinerica si subtirica la mijloc s-o cuprinzi cand o iei in brate, sa fii si tu fericit.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu prea mult ca ramane fara aer, alea slabe sunt halite dupa banii, astea grase dupa mancare, offfffff viata e grea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cica exista 3 tipuri de femei, cele slabanoage care sunt pe buna dreptate piele si os, cele grasute ca sa nu fiu nesimtit si cele care sunt potrivite, in sensul ca au ceva pe ele, dar nu sunt nici prea slabe si nici prea umflate, un 65 de kg maxim e potrivit pentru o fata.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dupa nastere se dubleaza greutatea man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cele care inca n-au nascut si nu sunt nici insarcinate cum ar intra in ecuatia ta?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Norele mele

| RAY explică (pentru Drimmero):

Stim amandoi ca am amice, logic ca nu fac generalizare

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cam faci generalizare din cate vad, stim cu totii ca unele sunt cum zici, dar nu toate,, asta e cel mai important.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cand am facut eu generalizare man?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ai facut, n-are rost acum sa dezgropam pisica moarta, ce vreau eu sa-ti spun e ca arati imaturitate, iar pe femei din start le indepartezi, asta daca continui sa faci generalizari/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cand o sa vad o fata sincera,serioasa si o sa fiu intr o relatie cu ea, o sa imi schimb gandirea, momentan vad ca exista, am si amice, dar am nevoie de experiente sa imi scimb experientele anterioare

| Drimmero a răspuns:

Ray, ti-am mai zis si eu, vorbim ca de la barbat la barbat, nu toate femeile sunt la fel si nu toate se baga-n mocirla pe care o descrii tu pe aici.
Nu le mai judeca, nu merita toate bagate in aceeasi oala,, generalizarea e cel mai nasol lucru, fetele care chiar sunt cum trebuie se simt din start marginalizate si se simt urat din cauza ca unii le interpreteaza cum nu trebuie.

| Freya1 a răspuns:

Iubire,afectiune,atentie,ajutor,sprijin...

| Frank51 a răspuns:

Cati ani ai?

| RAY explică (pentru Frank51):

Achtundzwanzig

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Intrebarea ta este foarte idioata si discriminatorie. Barbatii la prima sansa isi inseala partenera nu stau pe ganduri, despre asta de ce nu zici nimic? Imi pare foarte rau daca chiar ai 28 de ani.

| RAY explică (pentru Frank51):

Ai dreptate, merit sa fiu violat de catre virgine pentru aceasta intrebare, va rog eu sa nu o trimiteti si pe Dancila la viol

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Nu meriti nici macar sa fii violat, meriti sa mori virgin. Si asta o sa se si intample laughing.

| supadeceapa a răspuns (pentru Frank51):

Idiot e putin spus, e bolnav.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Tu esti o supa de ceapa faci lumea sa planga de inteligenta ta, ti ai ales bine usernameul

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Pana acum ma pupai in fund, acum fac lumea sa planga cu inteligenta mea. Cum spuneam, un caracter scarbos. De-a dreptul abominabil. Tot respectul pentru fetele care ti-au dat jet.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Ma omule ce ai? ai crize? esti la menstruatie?

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Fii calma ca sunt si fete ok, eu nu vorbeam de ele, dar tu cum te ai aprins clar esti in categoria de care vorbeam

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Agramat sunt, misogin sunt doar fata de panarame

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

La tine toate sunt panarame laughing))))).
Daca nu le trebuie 20 cm sunt mincinoase. rolling on the floor)))

M-am aprins pentru ca m-am saturat sa-ti citesc mizeriile. Nu vrei sa evoluezi deloc. Tot in neanderthal traiesti. Acolo o sa mori.

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

De ce nu o intrebi si tu pe hahalera aia ce are de oferit? Pe langa maturitate de 15 ani si intrebari de adolescente. Vad ca e suparata rau laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dar tu ce oferi?

Jur ca n-am vazut personalitate mai scarboasa decat a ta.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Ce poate face o femeie cu un ratatouile ca tine?
wow ce compliment, zi-mi omule ce e asa scarbos la personalitatea mea, argumenteaza ma nu jigniri aiurea

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Astea nu sunt jigniri, daca tu iti recitesti comentariile si iti zici: mama, ce destept si ce normal la cap sunt. Vai de capul tau. Jur ca pana intr-un punct am incercat sa te inteleg, dar esti... n-am cuvinte.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Ma astea nu sunt argumente omule, tu stii ce e un argument? tu ai jignit atat, argumenteaza omule ce si cum, esti autista nu stii ce e gluma vs ceva serios

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Ti s-a argumentat de 100 de ori pe site-ul asta de ce ai o gandire de rahat, dar nu pricepi, nu o sa pricepi niciodata.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Hai termina cu limbajul asta de tiganca, te credeam romanca, argumenteaza naibi rational

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Nu meriti mai mult happy

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Da, ma, tu esti agramat, misogin, virgin la 28, n-ai viata efectiv, ti-o irosesti pe site-ul asta, pun pariu ca n-ai nici job, dar eu sunt autista laughing. Eu zic sa citesti despre autism, ca te descrie perfect. Esti in lumea ta. Si nu te scoate nimeni din mocirla aia cu niciun argument din lumea asta.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Imi platesti tu curentul, internetul ma? tu nu stai pe TPU? ma omule cu toti suntem in acelasi lume, realitate si lesbienele sunt virginele nu?

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Te ai aprins ca esti fix de ceea ce am scris, cum de din toate nu mi au raspuns, asta inseamna ceva, ca o fata care nu se simte de ce sa spuna ca nu e

| RAY explică (pentru supadeceapa):

M-am aprins pentru ca m-am saturat sa-ti citesc mizeriile. Nu vrei sa evoluezi deloc. Tot in neanderthal traiesti. Acolo o sa mori.

neanderthal erau misogini ma? nu stiam mai ne spui ceva despre ei ca suntem curiosi

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Suntem? Ai mai multe personalitati? laughing

Ti-am zis de ce m-am aprins, dar dupa ce ca nu stii sa scrii, se pare ca nu stii nici sa citesti.

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

De ce nu raspunzi?
Intrebarile sunt foarte simple.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-ai raspuns. TU ce oferi?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu ce ai de oferit?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am auzit. Zi mai tare. Tu ce ai de oferit? Ce calitati ai tu? Ce ar face o femeie sa fie cu tine si sa fie mandra de tine? laughing))))))))

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Tu raspunde despre neanderthal si isi raspund

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Vezi ca am o limita si te apropi de ignor

| ForeverAlone97 a răspuns:

Sex. Da nu toate

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

Cica daca se ocupa cu casa e sclava

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Aiurea

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ce poate si ce vrea

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Tu ce poti demonica noastra

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Buna intrebare

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Cred ca contemplarea este cel mai bine spus, vrem sa ne contemplam reciproc

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Lasa neanderthalul, zi ma, ce calitati ai tu? Ce realizari ai pana la varsta de 28 de ani? Ce ai de oferit intr-o relatie?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

"Vrem"? ..imi pare rau sa te dezamagesc, da' eu nu vreau nimic

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Nu ma refeream la noi, si la ceea ce vrea un om de la altul intr o relatie, intrebarea e despre natura umana

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Eram doar sarcastica...

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Cu crizata de sus am devenit si eu lipsit de umor

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Care dintre?

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Supa de ceapa expirata =vezi ca si rimeaza

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Hmm...si eu care credeam ca sunteti prieteni

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Nici eu nu ma asteptam sa faca crize de astea, poate e la menstruatie, inteleg ca e greu in perioada aia

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Daca asta e parerea ei...de ce iti pasa?

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

De asta i am dat si ignor ca nu suntem la cort

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Asa rezolvati voi problemele, cu ignor?: )))

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Dar asta era crizata, a blocat serverul TPU, lua foc daca nu-i dateam

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Alta mi-a dat stop ignore apoi ma jignit laughing din nou in ignore laughing

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Indecisa domnisoara/doamna, ce sa zic?

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Fara cuvinte

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Te pot intreba ceva in privat?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Am eu onoarea asta?

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Esti in lista mea de prieteni, desigur ca da

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Intreaba ma