| Yosifica a întrebat:

Ce mai puneti in jurnalele voastre, in afara de intamplarile voastre, daca aveti si poze cu jurnale pls,

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Poti desena tot ceea ce iti vine in minte... poti scrie despre actorii/cantaretii/dansatorii/prezentatorii preferatihappy. Creaza-ti un mic univers al tau in acel jurnal! :*

1 răspuns:
| Vanesituca a răspuns:

Pai in jurnal nu ar trebui sa ne intrebi pe noi ce sa pui in el, jurnalul este un lucru personal in care iti exprimi trairile tale poti lipi poze desena in jurul cuvintelor subliniazale Bafta:*