| ANONIMUSSSS007 a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul la 12 ani?

11 răspunsuri:
| Dangel a răspuns:

1 kilometru, dar e nasol cand mergi undeva, ca trebuie sa il cari cu excavatorul.

| pati2021 a răspuns:

20 cm

| pati2021 a răspuns:

Te-am speriat?! nu e ceva fix, difera de la baiat la baiat! ai sa vezi tu

| h3r a răspuns:

Tot 12 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru claudiu2386):

Mda.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Mai cresti un pic. Ai doar 12 te vei gindi la asta cind vei avea 17 minimum. Bafta.

| tuGatita a răspuns:

1 cm

| r3ally a răspuns:

La 12 ani nici macar nu ar trebui sa te gandesti la asa ceva. Sincer!

| draky90 a răspuns:

Redtube problem,strikes again laughing,chill bro,la varsta asta trebuie sa te preocupe,un gaming,colega de banca daca te place,chestii de genul,si hai sa-ti spun un secret,nu conteaza cat o ai,si cum o folosesti, am mai auzit aseara la capatos, ca-i spune una la un gagicar, o are mare da proasta rolling on the floor, sa mor de ras laughing

| Laur001 a răspuns (pentru tuGatita):

Mda 0,1 mm