| BLUEishot a întrebat:

Ce organizatii mai stiti cum e avon etc... si cum poti fi reprezentat?

Răspuns Câştigător
| ooFuChsiAoo a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta eu sa devii reprezentant ladys. da-mi id pe privat si vorbim

8 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Oriflame, lady's, infinity, FM Group, metropolitan... atat stiu eu :d

| zuzu a răspuns:

Eu sunt reprezentant Infinity love struckhappy

| deniisa a răspuns:

Buna.

Daca te intereseaza sa devii reprezentant la avon eu te pot ajuta. Doar lasa-mi id-ul pe privat ca sa te pot contacta. Pa pa

| Analya a răspuns:

Lady, daca vrei sa fii reprez... da add la cosmetice.metropolitans si vorbim

| PLoietre a răspuns:

Oriflame... e identic.contacteaza alt reprezentant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orifflame... dar nu stiu cum poti fi reprezentatsad

| mykaela_8355 a răspuns:

Orifflame...metropolitan