| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre site-ul asta?
http://fete-baieti.do.am/

2 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Nu am ajuns atat de rau! nu decad in asemenea hal. daca nu esti in stare sa-ti gasesti pe cineva in realitate, poti fi virtual? e exclus asa ceva din mintea mea. dar, deseori poti fi "pacalit" cu astfel de oameni, nimeni nu-ti zice trecutul lui infect astfel. din cauza asta multi prefera site matrimoniale, pentru ca se pot ascunde de trecutul lor, in speranta de gasire a persoanei iubite. dar, e revoltator. nu e etic si nici moral, dar, fiecare cu posibilitatea de vedere, identificare asupra intgeligentei. happy

| Aurelian0709 a răspuns:

Este un website de prietenii nu neapărat unul matrimonial. Si ce este rău în asta, ca iți cauți jumătatea virtual? Înseamna ca tu poți fi o pitipoanca, și ai bărbații cu, cozile în fata care aleargă după tine.